28 may 2023-cü ildə Rusiyadan olan müştəri Yuliya LANCI-nin fabrikini ziyarət etdi və LANCI-nin baş meneceri Penq Jie və Ticarət şöbəsinin müdiri Merlin tərəfindən qəbul edildi. Rusiyalı müştərinin fabrikə səfərinin iki məqsədi var. Birinci məqsəd malları yoxlamaq və ayaqqabıların keyfiyyətini yoxlamaqdır; ikinci məqsəd isə növbəti sifariş üçün ayaqqabı seçməkdir. O bildirdi ki, bu səfər həm də yerində araşdırma aparmaq üçündür. Fabrikamızın gücünü yalnız internetdən görmək mümkün deyil və fabrikin gücünü qiymətləndirmək üçün hələ də yerində araşdırma aparmalıyıq.
Penq Jie hər kəsi kişi ayaqqabılarının istehsal prosesi ilə tanış etdi və kişi ayaqqabılarının istehsalının hər mərhələsi ilə ətraflı tanışlıq etdi. Yuliya fabrikdəki avadanlıqlara və peşəkar işçilərə yüksək qiymət verdi. Seçilmiş stil üçün peşəkar modifikasiya təklifləri verdi.
Tikintisi başa çatdıqdan sonra Peng Jie rusiyalı müştəriləri fabrikin dizayn otağına, nümunə otağına, sərgi salonuna və digər yerlərə baş çəkməyə apardı. Nəhayət, Merlin fabrikin ən son ayaqqabılarını təqdim etdi. Yuliya bu yeni modelləri çox bəyəndi və növbəti sifarişimiz üçün kişi idman ayaqqabıları, kişi gündəlik ayaqqabıları və kişi rəsmi ayaqqabıları da daxil olmaqla 50 model kişi ayaqqabısı modelləri seçdi.
Səfərin sonunda Lens ev sahibi kimi dostluğunu doğrultdu və Culiyanı yerli mətbəxin dadına baxmağa apardı. Yuliya həmçinin tikintisi başa çatmış fabriki ziyarət etdikdən sonra LANCI-nin gücünə daha çox güvəndiyini, fabrikin montaj xəttini və peşəkar işçilərini yüksək qiymətləndirdiyini və gələcəkdə daha çox əməkdaşlığa ümid etdiyini bildirdi.
Həmçinin, ölkənin hər yerindən alıcıları fabrikimizi ziyarət etməyə və yoxlamağa dəvət edirik və sizi əyləndirmək üçün əlimizdən gələni edəcəyik. Fabrikamızın ayaqqabıları və istehsal prosesi ilə bağlı dəyərli təkliflərinizi də məmnuniyyətlə qarşılayırıq. Biz bunu fəal şəkildə tətbiq edəcəyik.